Ars-med.biz.pl

Piękniejsza strona Ciebie!

Moda

Delikatne suknie ślubne

Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych i najważniejszych dni w życiu. W tym dniu trzeba zadbać o każdy szczegół, a przede wszystkim o to aby Panna Młoda wyglądała olśniewająco w swej wyjątkowej jednodniowej kreacji.

Najpopularniejsze rodzaje sukien ślubnych

Jednym z popularnych fasonów sukien ślubnych są Suknie ślubne proste, które są proste od góry do dołu i ozdobione koronkami oraz diamencikami. W takich sukniach wycięcie jest z tyłu lub z boku i sięga do kolan, aby nie krępować ruchów. Suknie ślubne proste są eleganckie i podkreślają kobiecość. Najczęściej suknie te noszone są prze kobiety o proporcjonalnych figurach mających średni wzrost, ponieważ fason ten wydłuża sylwetkę. Delikatne suknie ślubne zwane są syrenami lub rybką, Suknie te noszone są przez kobiety o proporcjonalnych kształtach i mających figurę kręgla, gruszki lub wiolonczeli. Delikatne suknie ślubne pozwalają uwypuklić zaokrąglenia ciała oraz wcięcie w talii. Coraz popularniejsza staje się sukienka ślubna krótka, która jest sukienką na przebranie po ceremonii w kościele. Często sukienka ślubna krótka ubierana jest nie tylko na przyjęcie weselne, ale także do kościoła. Ten fason sukni nadaje kobiecie wdzięku i podczas wesela nie krępuje ruchów i jest wygodniejsza od długiej sukni.

Jak wybrać suknię ślubną?

Aby wybrać idealną suknię warto przejrzeć katalogi z sukniami ślubnymi, zdjęcia w internecie oraz przejść się po salonach sukien ślubnych. Jeśli suknia ma być wyjątkowa i pasować idealnie trzeba przymierzyć każdą, która się nam podoba. Kolor sukni należy dobrać pod względem cery oraz karnacji. Czasem zdarza się tak, że na wybraną suknię trzeba nanieść poprawki, dlatego wybór sukni trzeba rozpocząć wcześniej, aby znaleźć czas na poprawki i przymiarki. Najważniejsze jest aby kreacja podobała się Pannie Młodej, ponieważ to ona będzie w niej chodzić i tańczyć przez kilka godzin. Suknia ślubna musi być wygodna i dobrana tak by nie krępowała ruchów i nie była za luźna. Kiedy podczas szukania sukni ślubnej nie znajdzie się niczego dla siebie można zdecydować się na uszycie sukni ślubnej na zamówienie i wymiar. W takiej sytuacji samodzielnie można wykonać projekt swojej wymarzonej sukni i zlecić jej uszycie krawcowej.