Ars-med.biz.pl

Piękniejsza strona Ciebie!

Kosmetyki

Jak zapewnić odpowiedni komfort podczas zabiegu stylizacji rzęs?

Zabieg stylizacji rzęs często bywa dość długi. Dlatego tak ważne jest zapewnienie wygody oraz komfortu. Mowa tu zarówno o kosmetyczce, jak i oczywiście klientce. Ważne jest zatem, aby zabieg ten wykonywany był na odpowiednim łóżku kosmetycznym.

Łóżko w gabinecie kosmetycznym

Jak zapewnić odpowiedni komfort podczas zabiegu stylizacji rzęs? Przede wszystkim łóżko kosmetyczne, na którym leży klienta musi być dostosowane pod kątem wysokości do krzesła, na którym siedzi stylistka. Dobrze, aby łóżko posiadało specjalne podpórki na plecy. To odciąży kręgosłup, a tym samym zwiększy wygodę klientki.

Dobre łóżko kosmetyczne powinno mieć jeszcze jedną cechę. Powinno być miękkie. Pamiętać trzeba, że zabieg stylizacji rzęs trwać może nawet 2-3 godzin. To naprawdę długo, a przez cały ten czas klientka leżeć musi niemal nieruchomo. Miękkie łóżko z pewnością zapewni odpowiedni komfort podczas zabiegu.

Lampa w gabinecie kosmetycznym

Łóżko kosmetyczne to jednak nie wszystko. Aby zabieg stylizacji rzęs przebiegał komfortowo, potrzeba jest także odpowiednia lampa. Oświetlenie w przypadku stylizacji rzęs jest niezwykle ważne. Liczy się tu bowiem każdy detal.

Wybierając lampę do gabinetu kosmetycznego, kierować trzeba się przede wszystkim jej jakością. Lampa musi dawać jasne i wyraziste światło. Dobrze, jeśli posiadać będzie funkcję regulacji oświetlenia.

Akcesoria stylistki rzęs

Na komfort wykonywania każdego zabiegu kosmetycznego wpływa na także czystość, porządek i higiena. O tym nie może zapomnieć żadna stylistka rzęs. Dlatego też każda kosmetyczna powinna posiadać nie tylko akcesoria służące do wykonywania zabiegów, ale również te, które pomagają w zachowaniu czystości i porządku. A jeśli o porządku mowa, to ważne jest także, w czym wszystkie akcesoria będą przechowywane.

Tu bardzo dobrze sprawdzi się kuferek kosmetyczny. Na rynku dostępne są różne kuferki. Różnią się od siebie choćby swoją wielkością. Dzięki temu każda kosmetyczna może dobrać taki kuferek, które idealnie odpowiadać będzie na jej potrzeby. Jeśli zabiegi kosmetyczne wykonuje się także poza gabinetem, to dobrym rozwiązaniem będzie wybór kuferka kosmetycznego, który wyposażony jest w kółka. Łatwiej będzie się z takim kuferkiem przemieszczać.

Łóżka kosmetyczne dostępne są w ofercie beautysystem.pl.