Ars-med.biz.pl

Piękniejsza strona Ciebie!

Kosmetyki

Święta w makijażu – Kolor i błysk

Boże Narodzenie to święto wyjątkowo celebrowane, jeden z najważniejszych dni w roku. Tę wyjątkową okazję rodzinnych spotkań wykorzystują kreatorzy mody i urody. Styliści i wizażyści mają pełne ręce roboty. Każda klientka chce wyglądać oszałamiająco i zachwycić najbliższych.

Święta w perfumerii – Superokazja

Magia świąt i przedświąteczna gorączka zawitały do świata urody, stąd co roku pojawiają się coraz to nowsze i wyszukane promocje na kosmetyki. Wiele sklepów wprowadziło już dużo wcześniej do sprzedaży kalendarze adwentowe z kosmetykami. Można je kupić w każdej perfumerii i codziennie testować nowości kosmetyczne. W kalendarzach adwentowych z kosmetykami znaleźć można elegancko zapakowane produkty do makijażu i pielęgnacji, które dostępne są w regularnej sprzedaży.

Nowe produkty

Nie bez powodu wiele marek wypuszcza na święta nowe produkty. Jest to czas, w którym zwiększa się zapotrzebowanie na nowości kosmetyczne, aby móc zaskoczyć swoich bliskich. Kalendarze adwentowe z kosmetykami to okazja do przetestowania i sprawdzenia jak reaguje nasza skóra.

Święta w makijażu – Kolor i błysk

Świąteczny makijaż nie może obyć się bez złotego bądź srebrnego wykończenia oka albo czerwonych paznokci. Barwy te charakteryzują się ciężkością elegancją, toteż idealnie sprawdzą się w całym okresie świątecznym i noworocznym. Błysk na oku będzie idealnie pasował do wyrazistych kreacji.

Mocny akcent

Szykując się do wielkiego wyjścia można skorzystać z okazji i postawić na mocny akcent w makijażu. Mogą to być np.: wyraziste, czerwone lub ciemne usta. Jednak nie wszystkim pasuje taka stylizacja. Lepiej będzie przygotować się do takich eksperymentów i dużo wcześniej dobrać odpowiednie kolory. Posłużyć się w tym celu możemy kalendarzami adwentowymi z kosmetykami do stylizacji ust. Najlepiej na każdy dzień wykonać inny makijaż i w ciągu dnia przekonać się co nam się podoba najbardziej.

Jak wykonać świąteczny makijaż w domu? Nauka poprzez tutoriale

Wykonanie pięknego i pokazowego makijażu to wbrew pozorom nie lada wyzwanie. Szczególnie jeśli nie mam dużego doświadczenia w tej dziedzinie. Każdemu chętnemu w nauce mogą pomóc popularne tutoriale makijażowe. Porad jest naprawdę wiele dlatego warto skorzystać i obejrzeć kilka filmów w internecie.

Pomocny blog makijażowy

Możemy zajrzeć także na bloga o modzie i urodzie, gdzie znajdziemy wiele praktycznych porad. Jeśli nie posiadamy zestawu kosmetyków nie musimy kupować od razu wszystkiego. Warto skorzystać z ogólnie dostępnych kalendarzy adwentowych z kosmetykami do makijażu i codziennie ćwiczyć jedną partię twarzy, jednocześnie odliczając dni do świąt.

Kalendarze adwentowe z kosmetykami dostępne jest w ofercie Kosmetykizameryki.pl.