Ars-med.biz.pl

Piękniejsza strona Ciebie!

Kosmetyki

Idealne perfumy na prezent

Jeśli szukasz idealnego prezentu dla swojej drugiej połówki, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy mały poradnik na temat tego, jakie perfumy należy wybrać na prezent dla bliskiej osoby.

Perfumy na prezent

Nie od dziś wiadomo, że perfumy mogą okazać się wspaniałym prezentem, jednak należy liczyć się z tym, że rzeczy takie jak zapachy są niesamowicie indywidualną kwestią, dlatego zanim postanowisz kupić komuś perfumy, musisz się porządnie zastanowić nad tym, czy dana osoba będzie po prostu zadowolona. Kupowanie perfum na tak zwane oko nie jest dobrym pomysłem, ponieważ często prowadzi do nietrafionego prezentu. Jeśli nie jesteś pewien, co mogłoby spodobać się Twojej drugiej połówce, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zabranie jej ze sobą na zakupy lub zapytanie, które perfumy są jej marzeniem. Być może okaże się, że osoba, którą chcesz obdarować już od dłuższego czasu ma upatrzoną buteleczkę perfum. Jeśli jednak zależy Ci na tym aby to była niespodzianka to przygotowaliśmy dla Ciebie inne rozwiązanie.

Perfumy na prezent jako niespodzianka

Wybierając perfumy na prezent musisz wiedzieć kilka podstawowych rzeczy. Przede wszystkim musisz zainteresować się oznaczeniami na butelce, ponieważ nie każdy zapach to od razu perfumy. Oznaczenia na flakonikach “parfum”, “EDP” oraz “EDT” to skróty od francuskich wyrażeń i oznaczają one kolejno: prawdziwe perfumy, wodę perfumowaną oraz wodę toaletową. Warto wiedzieć, że choć nazwa perfumy często jest stosowana do wszystkich tych zapachów to oryginalne perfumy są raczej ciężko dostępne. Co ciekawe oryginalne perfumy przeważnie są sprzedawane w bardzo małych pojemnościach. Wybór należy oczywiście do Ciebie, jednak musisz wiedzieć, że prawdziwe perfumy często są bardzo drogie.

Jeśli nie jesteś pewien tego czy wybrane przez Ciebie zapach spodoba się osobie, która ma zostać obdarowana, postaw na perfumy 33ml. Mała pojemność to idealny sposób na to, by przekonać się do tego czy dany zapach pasuje do osoby, która będzie go nosiła. Zasada ta dotyczy zarówno wody toaletowej, jak i wody perfumowanej. Z perfumami sprawa wygląda znacznie inaczej ponieważ perfumy 33ml to normalny rozmiar flakoniku dla tego rodzaju zapachu.

Teraz, kiedy wiesz już wszystko na temat perfum, możesz śmiało wybrać się na zakupy lub zamówić dany flakonik przez Internet.