Ars-med.biz.pl

Piękniejsza strona Ciebie!

Uroda

Na co zwracać uwagę, wybierając pomocnik fryzjerski?

Salon fryzjerski to miejsce, które musi być gustowne i eleganckie, ale też maksymalnie funkcjonalne. Wybierając jego wyposażenie, warto pamiętać o tych dwóch elementach – dotyczy to także pomocnika fryzjerskiego. Na jakie detale zwracać uwagę? Jak wybrać taki, który będzie i praktyczny, i wpasuje się w wystrój salonu?

Jak urządzić profesjonalny salon fryzjerski?

Salon fryzjerski to szczególne miejsce. Powinien przyciągać uwagę klientów ciekawym wystrojem, ale przede wszystkim zapewniać usługi najwyższej jakości.
Jeśli salon ma wzbudzać zaufanie, musi być urządzony z troską o każdy detal. Ważne jest wykończenie wnętrza, wyposażenie go w nowoczesny sprzęt i profesjonalne meble fryzjerskie, w tym wygodne fotele oraz praktyczne pomocniki fryzjerskie. Klienci powinni czuć się w salonie bezpiecznie i komfortowo. Wystrój salonu musi sprzyjać wypoczynkowi – cieszyć zmysły, intrygować, ale nie przeciążać.

Pomocnik fryzjerski – który sprawdzi się najlepiej?

Meblem, którego nie może zabraknąć w żadnym salonie fryzjerskim, są specjalne pomocniki. To niewielkie stoliczki, które znajdują się bezpośrednio obok konsoli oraz fotela klienta.
Jako że pozostają w bezpośrednim zasięgu wzroku, warto zadbać o to, by kolorem i estetyką pasowały do charakteru wnętrza. Dziś do wyboru są zarówno pomocniki nowoczesne, na wysoki połysk, jak i te stylizowane na retro – wszystkie w wielu wersjach kolorystycznych. Przede wszystkim jednak trzeba zadbać, by pomocnik fryzjerski był funkcjonalny: z dużą ilością szuflad, szafek, przegródek; na kółkach, by można go swobodnie przemieszczać według potrzeb.

Gdzie kupić praktyczne i eleganckie pomocniki fryzjerskie do salonu?

Lepiej unikać wykorzystywania jako pomocników do salonu fryzjerskiego innych mebli: stolików nocnych, stolików pomocniczych z sieciówek, komódek. Te mogą się ładnie prezentować, ale będą bardzo niepraktyczne w specyficznych warunkach salonu fryzjerskiego.
Lepszym wyborem będą profesjonalne meble fryzjerskie. Te można kupić w specjalnych hurtowniach z wyposażeniem fryzjerskim – stacjonarnie lub online. Takie pomocniki doskonale odpowiedzą na potrzeby fryzjera czy fryzjerski – będą pojemne, praktyczne, dopasowane do wielkości sprzętu fryzjerskiego, ale też eleganckie, wykończone z dbałością o estetykę.

Pomocniki fryzjerskie dostępne są w ofercie beautysystem.pl