Ars-med.biz.pl

Piękniejsza strona Ciebie!

Medycyna Uroda

Dla kogo endermologia LPG będzie dobrym rozwiązaniem?

Zdarza się, że pomimo diety i wysokiej aktywności fizycznej nasze ciało dalej nie wygląda tak jak byśmy tego chcieli. Uporczywy tłuszcz, blizny, rozstępy i cellulit z pewnością nie są tym, co chcielibyśmy oglądać w lustrze. W takim wypadku warto rozważyć, czy endermologia nie będzie zabiegiem właśnie dla nas.

LPG endermologia – jak wygląda zabieg?

Endermologia jest masażem modelującym, który wykorzystuje zjawisko podciśnienia, by pobudzić komórki w organizmie do zwiększenia tempa przemiany materii, a co za tym idzie, by mogły one pozbyć się tłuszczu, toksyn i nadmiaru wody. Zabieg ten wykonywany jest z użyciem specjalistycznego sprzętu, w tym głowicy z masującymi kulkami i specjalnego stroju, który chroni przed dyskomfortem i zwiększa skuteczność masażu. Przed zabiegiem osoba prowadząca przeprowadza wywiad, by wykryć ewentualne przeciwwskazania, a jeśli ich nie ma, można przystąpić do wykonania masażu. Całość trwa około godziny i jest bezbolesnym i nieinwazyjnym zabiegiem, który należy przyjmować w odpowiednio dobranych seriach.

Kto może zdecydować się na zbieg?

LPG Endermologia jest zabiegiem polecanym dla osób dorosłych, które chcą wymodelować swoją sylwetkę, odmłodzić skórę, pozbyć się cellulitu czy ogólnie poprawić wygląd swojego ciała. Spektakularne efekty po serii zabiegów widać szczególnie w zmniejszających się obwodach talii, brzucha i ud, natomiast pierwsze efekty widoczne są już po trzech zabiegach, czyli najczęściej po jednym tygodniu kuracji. Dzięki swojej specyfice endermologia pobudza komórki do szybszej regeneracji, co sprawia, że skóra jest jędrna, komórki tłuszczowe rozbite, a całość wygląda młodziej i zdrowiej. Dlatego jest też świetnym uzupełnieniem liposukcji czy diet dla osób, które straciły wiele kilogramów wagi.

Czy istnieją przeciwwskazania do wykonania endermologii?

Chociaż endermologia LPG jest zabiegiem bezpiecznym i nieinwazyjnym, to jednak istnieje grupa osób, która nie kwalifikuje się do jego wykonania ze względu na problemy zdrowotne czy inne czynniki.Na taki zabieg nie mogą pozwolić sobie osoby z problemami z krążeniem, takimi jak na przykład żylaki czy naczyniaki i stosujące leki przeciwzakrzepowe, osoby chorujące na nowotwory, stany zapalne i choroby skóry, a także ludzie z wszczepionymi implantami i stymulatorami serca. Zabieg ten nie jest też rekomendowany podczas ciąży i karmienia piersią.