Ars-med.biz.pl

Piękniejsza strona Ciebie!

Kosmetyki

Najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne na twarz

Regularne stosowanie zabiegów kosmetycznych na twarz niesie ze sobą wiele korzyści, do których można zaliczyć między innymi odżywienie i mocne nawilżenie skóry oraz widoczne i trwałe spłycenie zmarszczek.

Najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne

Jednym z najbardziej popularnych zabiegów kosmetycznych na twarz jest zabieg mezoterapii igłowej. Dzięki zabiegowi mezoterapii możliwym staje się znaczne poprawienie kondycji skóry, a także widoczne spłycenie zmarszczek. Nowoczesna technologia stosowana podczas wykonywania zabiegu pozwala na wprowadzenie składników aktywnych w głębokie warstwy skóry, co przyczynia się do uzyskania błyskawicznych i trwałych efektów.

Kolejną z niezwykle popularnych procedur jest zastosowanie kwasu hialuronowego. Zabiegi kosmetyczne na twarz z wykorzystaniem kwasu hialuronowego pomagają w przywróceniu sprężystości i jędrności skóry. Efekty zastosowania kwasu są widoczne natychmiast po wykonaniu zabiegu i utrzymują się nawet do kilku miesięcy.

Na czym polega zabieg mikrodermabrazji?

Mikrodermabrazja to rodzaj peelingu mechanicznego wykonywanego przy pomocy specjalnego urządzenia, dzięki któremu możliwym jest skuteczne i szybkie pozbycie się martwego naskórka.

Zabieg ten polecany jest szczególnie osobom borykającym się z problemem tłustej, zanieczyszczonej cery, pomaga także w walce ze skutkami fotostarzenia się skóry takimi jak nieestetyczne przebarwienia.

Peelingi kwasowe – dla kogo?

Zabiegi kosmetyczne na twarz z użyciem kwasów pomagają w zwalczaniu wielu problemów skóry. Na peeling kwasowy powinny zdecydować się między innymi osoby skarżące się na uciążliwe przebarwienia czy trądzik.

Poza tym peelingi kwasowe pomagają w odżywieniu skóry, przyczyniając się do spłycenia zmarszczek. Należy pamiętać o tym, że peeling kwasowy powinien zostać wykonany przez doświadczonego specjalistę – prawidłowy dobór rodzaju i stężenia kwasu ma bowiem ogromny wpływ na efekt i skuteczność zabiegu.