Ars-med.biz.pl

Piękniejsza strona Ciebie!

Kosmetyki

Paco Rabanne, czyli perfumy z klasą

Historia Paco Rabanne, czyli twórcy perfum o tej samej nazwie, jest bardzo ciekawa, ponieważ jest to postać bardzo utalentowana. Oprócz znakomitych zapachów, przyciągających swoją ekskluzywnością wiele kobiet, powstają również markowe ubrania, a także projekty wnętrz (domów i hoteli) oraz samochodów. Warto zatem poznać historię tej legendy.

Historia Paco Rabanne

Tak naprawdę Paco Rabanne przyszedł na świat jako Francisco Rabaneda Cuervo. Urodził się w roku 1934 w kraju Basków. Po pięciu latach przeprowadził się z matką do Francji. Bardzo fascynowała go architektura, więc początek swojej kariery rozpoczynał od projektowania. Po pewnym czasie jego upodobania zaczęły ukierunkowywać się w stronę mody. Zaczął on projektować biżuterię dla takich marek jak Balenciagi czy Diora.

Francisco Rabaneda Cuervo postanowił założyć własny dom mody pod znanym obecnie nazwiskiem, Paco Rabanne. Już po dwóch latach zasłynął jako świetny projektant, kiedy stworzył zielony strój dla Jane Fondy występującej w filmie Barbarella z roku 1968.

Perfumy Paco Rabanne – co je wyróżnia?

Zarówno Paco Rabanne damskie perfumy, jak i perfumy męskie są bardzo oryginalnymi zapachami. Cała woń kojarzy się z bogactwem, z osobami, które są otoczone wszystkim, czego pragną. Paco Rabanne damskie perfumy idealnie podkreślaną kobiecą zmysłowość, a męskie odpowiedniki są tworzone z wielu składników, co przyczynia się do zdecydowanie wyjątkowych kompozycji.

Perfumy Paco Rabanne charakteryzują się niesamowitą świeżością, która aż unosi się po otwarciu flakonika. W kontakcie ze skórą woń rozrasta się i uwalnia jeszcze większą ilość zapachowych uniesień. To proces ciągłego odkrywania nowych akcentów zapachowych.

Paco Rabanne podkreślają kobiecy wdzięk

Jakość wykonania perfum dla kobiet od marki Paco Rabanne stoi na najwyższym poziomie. Oprócz uwodzących zapachów, produkowane są bardzo estetycznie wykonane flakoniki, które oczarują każde kobiece oko podczas wybierania idealnego zapachu w sklepie stacjonarnym czy internetowym.

To, co wzoruje perfumy Paco Rabanne, to ich ciągle unoszący się cudowny zapach. Po wielu godzinach rozpylenia na skórze wciąż są silne, jak z początku. Świeżość zamieniająca się w trwałą woń wypełnioną wieloma kontrastami przyczynia się do ciągłego odczuwania upojenia. Zarówno perfumy, jak i woda perfumowana są godne swojej ceny. Świetnie nadadzą się dla każdej kobiety, która twardo stąpa po ziemi i wie, czego chce od życia. To zapachy pełne klasy i rozmachu przeznaczone dla szanujących się kobiet.