Ars-med.biz.pl

Piękniejsza strona Ciebie!

Uroda

Perfumy Priscilla Presley – wypróbuj je

Podobno życie zaczyna się po czterdziestce – dobrym tego przykładem jest Priscilla Presley. Jej małżeństwo z Elvisem trwało krótko (choć nadal utrzymywali dobre stosunki), jednak przedsiębiorcza młoda kobieta szybko otrząsnęła się po nieudanym związku. A burzy pomysłów na własne życie można jej tylko pozazdrościć.

Priscilla Presley perfumy – krótka historia

Po rozstaniu z Królem Rock and Rolla prowadziła butik, pracowała jako modelka i występowała w filmach. Widzowie z pewnością zapamiętali ją z komedii “Naga broń” czy serialu “Dallas”. Natomiast w latach 90. postanowiła stworzyć własną linię zapachów – perfumy Priscilla Presley. Rozpoczęła od kompozycji kwiatowej o nazwie Moments – dalej już poszło gładko. W 1993 r. ukazały się perfumy o nazwie Experiences. To także kompozycja kwiatowa, zachęcająca wonią fiołków, brzoskwini i bergamotki, później przekształcającą się w zapachy róży, irysa i goździków, by wreszcie w nutach głębi rozlewać aromat drzewa sandałowego, piżma, wanilii, bursztynu i cedru.W dwa lata później ukazała się seria zapachów Indian Summer, a ostatnia kompozycja pod szyldem priscilla presley perfumy to seria Roses and More.

Jak pachnie babie lato?

Złotą polską jesień łatwo nam sobie wyobrazić, podobnie jak babie lato. Jak to wygląda w Ameryce? Zobaczmy na przykładzie linii Indian Summer. Klasyczne perfumy Priscilli Presley o tej nazwie pachniały cytryną i mandarynką, w nucie serca pojawiały się aromaty lotosu, róży i fiołka, a na bukiet zapachów bazowych składały się cedr i herbata. Jednak już w 2000 roku pojawili się kuzyni. Indian Summer Green łączy w sobie zapachy geranium, czarnej porzeczki, magnolii i zielonych roślin. Indian Summer Blue to delikatny zestaw zawierający nuty wodne, owocowe, jaśminu i konwalii. Z kolei Indian Summer Red to szalone połączenie balsamu, wanilii, fasoli tonki i… meksykańskiej czekolady!

Na górze róże

Zajrzyjmy jeszcze do linii zapachów obdarzonej przekorną nazwą “Roses and More”. Co towarzyszy różanej woni, wydobywającej się z flakonika? Główne akordy tych kwiatowych perfum to aldehydy, bergamotka, mandarynka i róża, następnie rozlewa się aromat róży i jaśminu, a na koniec – wanilii i bursztynu. Z kolei delikatniejsza woda toaletowa z tej serii pachnie z początku drzewem różanym, borówką amerykańską i zielonym pieprzem, następnie można poczuć dziką różę, różę bułgarską i jaśmin, a w nucie bazy – drzewo sandałowe i cedrowe oraz ambrę.