Długie suknie, długie rękawy bluzek, maseczka na twarzy – tak kobiety mieszkające w Katowicach próbują ukryć pewne problemy, przez które ich skóra wygląda bardzo nieestetycznie. Chodzi o tzw. „pajączki”, rumieńce i zbliżone przypadłości. Pojawiają się one z powodu popękanych naczynek. Na szczęście da się je usunąć. Jak?
Zabieg za pomocą lasera
Okazuje się, że jest bardzo innowacyjne rozwiązanie pozwalające dość szybko poradzić sobie z kłopotem, o którym mowa w niniejszym tekście. To laserowe Zamykanie naczynek katowice to miasto, w którym nie brakuje nowoczesnych gabinetów z tego typu usługą.
Co prawda koszt usuwania, a raczej zamykania naczynek jest dość wysoki, ale i tak warto udać się na wizytę w celu dokonania wstępnej diagnostyki. Nie zawsze jednak zapłacimy ponad 1000 zł. Cena zależy bowiem od konkretnego umiejscowienia widocznych zmian na skórze, dlatego czasem wystarczy tylko uszykować 100 zł, aby cieszyć się ze skuteczności i trwałości zabiegu.
Kto szczególnie powinien zdecydować się na zabieg?
Odpowiedź na to pytania nasuwa się sama. Jak już było wspomniane na wstępie, zamykanie naczynek przeznaczone jest dla kobiet cierpiących przez mało estetyczne „pajączki”. Jednak nie tylko tego typu popękane naczynka będą wyleczone dzięki laserowej technologii. Zabieg sprawi, że także osoby z rumieniem oraz trądzikiem różowatym będą cieszyć się z gładkiej skóry na twarzy.
Co ciekawe, bezbolesne i bezpieczne jest to zamykanie naczynek Katowice, Warszawa, Poznań i reszta większych i mniejszych miast w Polsce zapraszają do siebie smutnych pacjentów borykających się z owym problemem. Dzięki zastosowaniu lasera szybko staną się oni pewniejsi siebie i będą mieć lepsze samopoczucie.
Jak to wygląda?
Na koniec warto wytłumaczyć, co dokładnie rozumie się, mówiąc o zamykaniu naczynek. Polega ono na tym, że laser zostaje nakierowany na chore miejsce, aby niszczyć właściwe struktury. Jest to możliwe dzięki fototermolizie selektywnej.
Wystarczy, że lekarz z kliniki odpowiednio dobierze długość fali promieniowania laserowego. Wtedy energia świetlna zostanie pochłonięta przez tkankę, a chora strefa bardzo się nagrzeje.
Potrzeba maksymalnie trzydziestu minut, aby cała procedura przebiegła bez przykrych niespodzianek. Ścianki naczynek rozpadną się, gdy lekarz przyłoży głowicę specjalnego sprzętu i naciśnie przycisk wywołujący wiązkę promienia laserowego.