Ars-med.biz.pl

Piękniejsza strona Ciebie!

Uroda

Dlaczego paznokcie hybrydowe mi nie wychodzą, czyli o źle utwardzonym lakierze

Manicure hybrydowy zyskał ostatnio ogromną popularność. Najnowsze technologie sprawiły, że metoda ta stała się dostępna dosłownie dla każdego. Nie trzeba być już stylistką paznokci po kursach, by zrobić sobie w domu hybrydę czy paznokcie żelowe. Zestawy do wykonywania paznokci metodą hybrydową nie są bardzo drogie, dlatego wiele osób skusiło się na ich zakup, by spróbować swoich sił w kosmetologii.

Czy mam uczulenie na hybrydy?

Odkąd producenci spopularyzowali wykonywanie stylizacji paznokci w domowym zaciszu, okazało się że wiele osób boryka się z problemem wystąpienia alergii na hybrydę. Większość osób twierdzi jednak, że problemu tego nie mieli wykonując paznokcie u profesjonalnej kosmetyczki. W czym w takim razie tkwi problem? Czy produkty do domowego użytku są gorszej jakości? Nic z tych rzeczy – istnieje jednak kilka kwestii, które są niesamowicie ważne podczas stylizacji paznokci, a kupując zestaw do robienia hybryd najważniejsze jest zwrócenie uwagi na lampę.

Dobra lampa to dobrze wykonane paznokcie

Mało kto by na to wpadł, ale alergie które pojawiają się u osób z wykonaną stylizacją paznokci metodą hybrydową mogą być spowodowane złym utwardzeniem lakieru. Gdy kobieta nosi paznokcie, które zostały nieodpowiednio utwardzone, silne substancje z lakieru hybrydowego cały czas mają kontakt z ciałem, a co tym idzie, bardzo je podrażniają. Paznokcie stają się zniszczone i łamliwe. Aby temu zapobiec należy podejść do tematu robienia paznokci profesjonalnie i wybrać najlepszej jakości sprzęt.

Lampa LED do paznokci

Lampy UV powoli odchodzą w zapomnienie. Bardzo ważne było w nich regularne wymienianie żarówek, o czym oczywiście mało kto pamiętał. Niestety właśnie w ten sposób dochodziło do złego utwardzenia lakieru, a co za tym idzie, niszczenia płytki paznokcia. Lampa LED do paznokci nie wymaga wymiany żarówek. Jest również praktyczniejsza, ponieważ często utwardza paznokcie szybciej oraz trwalej. Nie trzeba przejmować się faktem, że żarówki nie są wymienialne – lampy LED świetnie pracują nawet kilka lat, więc z pewnością posłużą przez długi czas. Wybierając lampę LED warto zwrócić uwagę na jej moc. Im wyższa, tym oczywiście lepsza. Najnowsze lampy mają moc nawet 54W i utwardzają paznokcie w 15 sekund.

Lampy led do paznokci dostępne są w ofercie Beautysystem.pl.