Ars-med.biz.pl

Piękniejsza strona Ciebie!

Uroda

Komu może się przydać pomocnik fryzjerski?

Pomocnik fryzjerski to rodzaj niewielkiej komody, którą można dowolnie przesuwać, by ułatwić sobie pracę. W meblu tym przechowuje się narzędzia i kosmetyki niezbędne do pracy. Komu szczególnie może przydać się taki pomocnik? Kto powinien się w niego wyposażyć?

Fryzjer

Pomocnik fryzjerski oczywiście przyda się wszystkim fryzjerom. Można w nim przechowywać grzebienie, szczotki, suszarki do włosów oraz wszystkie niezbędne kosmetyki, które warto mieć pod ręką podczas stylizacji fryzur. Warto jednak pamiętać, że górna powierzchnia pomocnika może być też wykorzystywana jako stolik.

Można odkładać na niej miseczkę z farbą do włosów, aktualnie używane szczotki albo ozdoby do włosów, które mają być wykorzystywane w danej stylizacji. Dzięki temu będą one pod ręką, co może wpłynąć na zwiększenie tempa pracy. Fryzjerka nie będzie przecież musiała tracić czasu na poszukiwanie poszczególnych potrzebnych rzeczy.

Barber

Barberzy specjalizują się w dbaniu o męską brodę. Są to fachowcy, którzy podobnie jak fryzjerzy muszą mieć pod ręką sporo sprzętu i kosmetyków. Stąd też oczywiste jest to, że powinni oni mieć w zasięgu rąk coś, co ułatwi im pracę. W związku z tym pomocnik może po prostu się przydać.

Barber może trzymać w swoim meblu bardzo zbliżone przedmioty jak fryzjer. To doskonałe miejsce do przechowywania nożyczek, grzebieni, pędzli do golenia, a także różnego rodzaju pudrów, sprajów i olejków. Dzięki nim można przeprowadzić pełną pielęgnację brody i sprawić, by klient wyglądał doskonale.

Groomer

Groomer to fryzjer, który zajmuje się zwierzętami. W swojej pracy używa on wielu narzędzi znanych z pracy fryzjerów. Oprócz tego potrzebuje też dodatkowych przedmiotów takich jak pumeksy do sierści, trymery, furminatory i wiele innych. Tym samym groomerzy mają sporo sprzęty, który można schować w pomocniku.

Nie ulega wątpliwości, że dobry pomocnik fryzjerski pomoże groomerowi w zorganizowaniu pracy. Umieszczenie wszystkich przedmiotów w jednym miejscu jest najlepszym sposobem na upewnienie się, że wszystko będzie pod ręką, kiedy będzie potrzebne. Pielęgnując zwierzęta, nie można pozwolić sobie na chwilę przerwy, trzeba pracować szybko i sprawnie, by jak najszybciej zakończyć zabiegi.

Pomocnik fryzjerski dostępny jest w ofercie Esglas.