Ars-med.biz.pl

Piękniejsza strona Ciebie!

Uroda

Nowa metoda wspomagająca oczyszczania

Produkty detoksykujące od zawsze cieszyły się ogromną popularnością. Teraz w dobie bardzo dużego skupienia się na zdrowiu, zyskują drugą młodość. Człowiek otoczony zanieczyszczeniami i niezdrowym jedzeniem szuka rozwiązań naturalnych i skutecznych. Szczególnie że obecnie o toksynach mówi się dość dużo i dość głośno.

Co stosować na toksyny?

Jednym z ciekawszych rozwiązań, które swoje źródło ma w medycynie naturalnej, są plastry oczyszczające z toksyn, które opierają się na zasadach akupresury. Tego typu produkty detoksykujące można nabyć w specjalistycznych sklepach, aptekach lub przez internet.

Ponieważ ich cena jest dość przystępna, mogą być stosowane regularnie w wielu dolegliwościach, nie tylko wspomagająco przy procesie oczyszczania i detoksykacji organizmu.

Co zawierają plastry oczyszczające z toksyn?

Plastry oczyszczające z toksyn to produkt w stu procentach naturalny i bezpieczny. Składa się między innymi z octu bambusowego i dębowego, wina drzewa eukaliptusowego, krochmalu oraz grzyba Agaricus. Wszystkie składniki w formie proszku są umieszczane w plastrach, które przykleja się na noc na stopy.

Plastry mogą być stosowane praktycznie przez wszystkie osoby dorosłe. Nie powinny po nie sięgać jedynie kobiety w ciąży i osoby ze skłonnością do alergii, ponieważ brak wystarczających badań określających wpływ substancji zawartych w plastrach na płód dziecka.

Zalety i zastosowanie plastrów

Produkty detoksykujące mają wiele zalet. Szczególnie plastry oczyszczające z toksyn. Plastry są polecane w oczyszczaniu całego organizmu z wszelkiego rodzaju toksyn. Można ich używać również przy wszelkiego rodzaju bólach czy to migrenowych, stawów czy kręgosłupa.Plastry łagodnie wspomagają proces oczyszczania, nie powodując żadnych efektów ubocznych. Dodatkowo wspomaga osoby cierpiące na zmęczenie i z problemami z koncentracją.

Plastry oczyszczające z toksyn najlepiej stosować na noc. Trzeba je przykleić je na osuszone stopy minimum na 6 godzin. Kuracja przynosi najlepsze efekty po około 10 dniach. Jedno opakowanie plastrów powinno więc wystarczyć do przeprowadzenia jednorazowego oczyszczania.

Plastry są jednorazowego użytku i nie należy ich przyklejać na inne miejsca niż stopy.