Ars-med.biz.pl

Piękniejsza strona Ciebie!

Uroda

Jak wyglądać pięknie i uwodzicielsko? Mamy odpowiedź

Zabieg kosmetyczny, jakim jest powiększanie ust kwasem hialuronowym, jest coraz popularniejszy wśród kobiet, które chcą podkreślić swoją urodę. Jest to bezpieczny i skuteczny sposób na powiększenie ust, który daje naturalny efekt. Kwas hialuronowy jest substancją, która nawilża i odżywia skórę, dlatego jest idealny do powiększania ust. Zabieg jest szybki i bezbolesny, a efekt utrzymuje się przez około 6 miesięcy.

Na to polega?

Metoda oferowana pod adresem https://saywowclinic.pl/coolsculpting/ wydaje się najskuteczniejsza. Osoba wykonująca zabieg, za pomocą strzykawki z igłą nakłuwa kilkanaście razy wargę lub jej okolice, wprowadzając preparat w wybranym wcześniej miejscu. Choć samo wypełnianie ust to tylko chwila, wcześniej trzeba poświęcić trochę czasu na przygotowanie do zabiegu. Przede wszystkim konieczna jest konsultacja z lekarzem, który ustali, czy nie istnieją żadne przeciwwskazania do zabiegu oraz ustali z nami, co chcemy osiągnąć. Na podstawie tego, jaki efekt nas interesuje, specjalista zaproponuje odpowiedni preparat i wskaże, jakiej jego ilości potrzebujemy. Tuż przed zabiegiem zostajemy znieczuleni metodą nasiękową lub za pomocą specjalnego kremu. Dzięki temu, podczas zabiegu nie będziemy praktycznie nic czuć. Samo wypełnianie ust trwa około trzydziestu minut. To bardzo niewiele w stosunku do tego, jak wspaniały efekt możemy osiągnąć.

Przeciwwskazania do zabiegu

Powiększanie lub korygowanie ust kwasem hialuronowym jest bezpieczną i dostępną dla szerokiego grona klientów metodą. Aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo, podczas konsultacji lekarskiej należy ustalić, czy pacjent nie ma przeciwwskazań do zabiegu, takich jak stany zapalne skóry, takie jak trądzik lub opryszczka.

Kolejną przesłanką, która może wykluczyć nas z zabiegu wypełniania ust, jest skłonności do powstawania blizn przerostowych, jak i choroby mające podłoże autoimmunologiczne. Panie będące w ciąży i karmiące piersią powinny być szczególnie ostrożne przy planowaniu wypełniania. Natomiast zdecydowanym przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość, czy wręcz uczulenie na kwas hialuronowy. Nie poleca się powiększania ust osobom będącym w trakcie leczenia stomatologicznego, zaleca się odczekanie minimum 2 tygodni od jego zakończenia.