Ars-med.biz.pl

Piękniejsza strona Ciebie!

Kosmetyki

Słodkie perfumy

Dobór zapachu, który będzie odpowiednio powiązany z naszym charakterem to nie lada sztuka. Wiele osób kończy swoje poszukiwania przedwcześnie, w momencie kiedy są zmęczeni całym procesem. Warto jednak być wytrwałym w tej materii, gdyż posiadanie odpowiedniego zapachu ciągnie za sobą bardzo pozytywne konsekwencje, które zostaną wspomniane w treści tego artykułu.

Lancome tresor la nuit

Lancome tresor la nuit to unikalna kompozycja zapachowa dla pań, która odznacza się przede wszystkim połączeniem aspektów słodkości oraz owocowości. Wspomniany zapach należy do grupy orientalno-waniliowych, co już na starcie klasyfikuje je jako ciężki, przeznaczony głównie na takie pory roku jak jesień oraz zima.

Przy noszeniu tego typu perfum, zdecydowanie trzeba być niesamowicie ostrożnym przy ich aplikacji. W tym przypadku często mniej znaczy więcej co przekłada się na to, że nie powinniśmy aplikować większej ilości aniżeli pięć psiknięć. Nie chcemy przecież udusić swoim zapachem towarzystwa, w którym się znajdujemy, a raczej umilić wszystkim czas swoją pachnącą obecnością.

Nuty zapachowe oraz kompozycja

Lancome tresor la nuit to unikalne perfumy przeznaczone dla kobiet, które wiedzą czego chcą od życia. W nutach głowy możemy spotkać między innymi takie składniki jak: gruszka, bergamotka oraz tangeryna, które po pewnym czasie przechodzą w nuty serca składające się z: truskawki, owocu marakuja, orchidei waniliowej oraz czarnej róży. Cała kompozycja zwieńczona zostaje unikalnym złożeniem nut bazy, gdzie główny udział mają: karmel pralina oraz liczi, nadając kompozycji słodkiego i zarazem uwodzicielskiego charakteru.

Warto wspomnieć o tym, że omawiane perfumy nie będą odpowiednie dla każdego. Jeżeli dana kobieta jest fanką świeżych, lekkich i mocno kwiatowych zapachów, to lancome tresor la nuit nie jest zapachem dla niej. Z kolei gdy mamy do czynienia z fanką nut gourmand, wspomniany zapach może okazać się jej nową miłością.

Ewaluacja perfum

Aby jednoznacznie zadecydować czy dany zapach jest odpowiedni dla nas, nie wystarczy tona obejrzanych filmików na Youtube czy też setki przeczytanych artykułów. Jedyną drogą prawdziwego poznania w tej materii jest zdecydowanie czysty sensualizm, i zawsze należy o tym pamiętać.

Warto zaznaczyć, że każdy ma trochę inną skórę i delikatnie różniący się odczyn PH, dlatego warto przetestować zapach na swoim nabłonku skórnym, gdyż reaguje on diametralnie inaczej ze składem chemicznym perfum aniżeli papierowy bloter.

Nie zostało zatem nic więcej niż zacząć swoją przygodę z magicznym światem perfum.