Ars-med.biz.pl

Piękniejsza strona Ciebie!

Uroda

Sylwetka prosto z gabinetu medycyny estetycznej

Gabinety medycyny estetycznej coraz śmielej wchodzą na rynek zabiegów mających na celu modelowanie sylwetki oraz usuwanie zbędnego tłuszczyku. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą skorzystać z zabiegów ujędrniających, redukujących cellulit czy wyszczuplających. Dostępne są również wszelkie metody usuwania tkanki tłuszczowej.

Na co się zdecydować?

Wybór zabiegu jest dość trudny, jeśli chodzi o redukcję nadmiaru kilogramów. Dostępna jest między innymi liposukcja katowice, liposukcja Laserowa Katowice oraz lipoliza iniekcyjna Katowice.Każdy z tych zabiegów ma swoje plusy i minusy, warto więc umówić się na wizytę do dobrego gabinetu, w którym profesjonalny i doświadczony personel udzieli porad i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Przeciwwskazań do tego typu zabiegów jest wiele, trzeba się więc zapoznać z ich pełną listą, zanim podejmie się ostateczną decyzję. Liposukcja laserowa Katowice jest przeznaczona dla osób, które jedynie chcą wymodelować sylwetkę i określone partie ciała. Zabieg zmniejsza tkankę tłuszczową, ale nie powoduje, że zniknie w całym ciele.

W przypadku liposukcji główne przeciwwskazania to choroby przewlekłe, autoimmunologiczne, cukrzyca, choroby skóry bądź nerek. Osoby poddające się temu zabiegowi nie mogą mieć również zaburzeń krzepnięcia krwi oraz palić papierosów.

Efekty zabiegów

Liposukcja laserowa Katowice oprócz usuwania tłuszczu wpływa na pobudzenie produkcji kolagenu. Dzięki temu skóra staje się bardziej elastyczna, jędrna i odmłodzona. Działanie lasera nie powoduje obrzęków czy siniaków, które mogą się pojawić, gdy wykonywana jest tradycyjna liposukcja Katowice.

Efekt ostateczny jest widoczny po około 2-3 miesiącach.

Podobne efekty daje lipoliza iniekcyjna Katowice. W ciągu kilku tygodni po zabiegu stopniowo ubywają centymetry w obwodzie, zauważalne jest również lepsze mikrokrążenie oraz odżywienie skóry. W celu dłuższego utrzymania rezultatów należy stosować odpowiednią dietę oraz powtórzyć 2 do 5 zabiegów.

A może jednak liposukcja Katowice?

Tradycyjna liposukcja Katowice daje najlepsze i najszybsze wyniki. W ciągu jednego zabiegu można usunąć 3 do 4 litrów tłuszczu. Dlatego wiele pań decyduje się od razu na tego typu działanie.

Należy jednak pamiętać, że jest to zabieg w znieczuleniu ogólnym, wymagający długotrwałej i bolesnej rekonwalescencji.