Ars-med.biz.pl

Piękniejsza strona Ciebie!

Medycyna

Żeń-szeń na problemy z potencją

Eleuterokok kolczasty to azjatycka bylina wykazująca wiele właściwości leczniczych i zdrowotnych. Od wieków stosowana jest przez człowieka w celu podniesienia wydajności umysłowej i fizycznej, poprawy odporności, a także w celu zwiększenia potencji oraz poprawy libido. Ostatnia właściwość żeń-szenia, zwyczajowej nazwy eleuterokoka kolczastego, szczególnie zainteresuje panów, pragnących poprawić jakość swojego życia seksualnego.

Naturalny afrodyzjak

Ze względu na występujące w roślinie związki organiczne, kwasy oraz witaminy i minerały, eleuterokok korzeń stanowi silny, naturalny afrodyzjak, zwiększający poziom libido. To właśnie ginsenozydy, substancje zawarte w żeń-szeniu, wspomagają prawidłowy mechanizm wzwodu. Zwiększone libido, wyższa potencja i brak problemów ze wzwodem – z tych właściwości żeń-szenia w szczególności zadowoleni będą mężczyźni, decydujący się na regularną suplementację wyciągiem z eleuterokoka. W jaki sposób działa żeń-szeń syberyjski i czy istnieją jakieś przeciwwskazania do jego stosowania?

Eleuterokok kolczasty – właściwości

Oprócz wspomnianych właściwości podnoszących męską potencję, eleuterokok korzeń powiada wiele cennych właściwości leczniczych. Skutecznie pobudza pracę serca, wpływając na zwiększenie wydajności organizmu oraz poprawiając koncentrację. Jest zatem znakomitym środkiem wspomagającym organizm przy zwiększonym wysiłku fizycznym i intelektualnym. Co więcej, obniża poziom złego cholesterolu we krwi i wpływa na wzrost poziomu dobrego cholesterolu, zapobiegając miażdżycy i chorobom serca. Żeń-szeń działa także przeciwzakrzepowo jako naturalny środek wspomagający terapię farmakologiczną. Z jego prozdrowotnych właściwości skorzystać mogą również cukrzycy, ponieważ regularne stosowanie eleuterokoka obniża poziom cukru we krwi.

Żeń-szeń na potencję

Prozdrowotne właściwości żeń-szenia znane są na świecie od lat. Jedną z bardziej docenianych właściwości eleuterokoka kolczastego jest jego duży wpływ na potencję oraz wzrost libido. Właściwości te mają zastosowanie zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Substancje zawarte w żeń-szeniu pozwalają na zachowanie zdrowia seksualnego, a także pomagają w zaburzeniach erekcji u mężczyzn. Substancje aktywne rozkurczają naczynia krwionośne i redukują problemy ze wzwodem wpływając także na jego utrzymanie.