Ars-med.biz.pl

Piękniejsza strona Ciebie!

Uroda

Zabiegi igłowe

Wiele kobiet każdego dnia stara się wyglądać jak najbardziej perfekcyjnie. Wprowadzanie na rynek beauty atrakcyjnych i innowacyjnych metod poprawy wyglądu powoduje ogromne zainteresowanie w grupie potencjalnych klientek oraz klientów. Zabiegi są mniej lub bardziej inwazyjne, jednak większość z nich wyróżnia się wysoką skutecznością i zadowalającym efektem.

Mikronakłuwanie

Zabieg jest wykonywany za pomocą specjalistycznego dermapena. Skóra po zabiegu jest bardziej elastyczna i odżywiona. Dodatkowo terapia mikronakłuwaniem zmniejsza blizny na twarzy oraz wygładza zmarszczki. Ta metoda jest szybka i bezbolesna, a rezultaty są widoczne już po pierwszej wizycie.

Osocze bogatopłytkowe

Kolejnym zabiegiem kosmetycznym na twarz o wysoce potwierdzonej skuteczności jest terapia osoczem bogatopłytkowym. Zabieg stał się popularny dzięki Hollywoodzkiej celebrytce – Kim Kardashian. Gwiazda pochwaliła się efektami uzyskanymi po osoczu bogatopłytkowym. Preparat jest pobierany z krwi osoby podejmującej się udziału w zabiegu, aby uzyskać aktywne trombocyty. Po zabiegu nasze mikrokrążenie jest pobudzone oraz ma miejsce zwiększona produkcja kolagenu.

Mezoterapia igłowa

Zabiegi kosmetyczne na twarz coraz częściej są popularne również u mężczyzn. Mezoterapia jest uwielbiana przez większość pacjentów, ponieważ w widoczny sposób poprawia kondycję skóry. Polega ona na wstrzykiwaniu pod skórę substancji odżywczych i witamin. Aby uzyskać zadowalające efekty, należy wykonać 3-6 zabiegów w 14-dniowych odstępach.