Ars-med.biz.pl

Piękniejsza strona Ciebie!

Uroda

Kurort Kozubnik – sprawdzony sposób na spokojny wypoczynek

Malownicze okolice Beskidu Małego to idealna sceneria na zaplanowanie wymarzonego wypoczynku. Świeże powietrze, cisza i spokój to tylko jedne z zalet urlopu w tym urokliwym zakątku Polski.

Dlaczego warto zdecydować się na wypoczynek w Kurorcie Kozubnik?

Kurort Kozubnik to niezwykle magiczne miejsce położone w samym sercu Beskidu Małego. Bliskie sąsiedztwo jezior oraz malowniczych pasm gór sprawia, że wypoczynek w Kurorcie Kozubnik staje się niezapomnianym przeżyciem.

Oprócz bliskiego sąsiedztwa natury Kozubnik ma do zaoferowania swoim gościom szereg innych, bardzo ciekawych atrakcji. Wewnątrz obiektu na wczasowiczów czekają między innymi wiata grillowa, prywatna plaża przy potoku czy plac zabaw. Dodatkowe udogodnienia pozwalają na zorganizowanie ciekawych aktywności dla całej rodziny.

Osoby stawiające przede wszystkim na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu z pewnością ucieszy także bliskie sąsiedztwo wielu szlaków pieszych i rowerowych. Strategiczne usytuowanie Kozubnika pozwala na szybkie przedostanie się w najciekawsze zakątki Beskidu Małego.

Kozubnik SPA – czas na zasłużony relaks

Kurort Kozubnik oferuje swoim gościom także wiele atrakcji związanych z poprawą samopoczucia i ogólnego stanu organizmu. Kozubnik spa to miedzy innymi sauna sucha oraz jacuzzi, które ukoją nerwy i pomogą w odprężeniu.

Regularne korzystanie z jacuzzi oraz sauny przyczynia się do znacznej redukcji napięć, co pomaga w zrelaksowaniu oraz ukojeniu skołatanych nerwów. Poza tym zabiegi w Kozubnik SPA pomagają w poprawie krążenia oraz usprawnieniu pracy serca. Co więcej jacuzzi to także skuteczna pomoc dla obolałych i zmęczonych nóg oraz przeciążonych stawów.

Urlop w Beskidzie Małym – pozostałe zalety

Jedną z ważnych zalet związanych z wyborem urlopu w Kozubniku jest także samo położenie pensjonatu. Lokalizacja Kurortu Kozubnik pozwala na sprawne dostanie się na lotniska w Krakowie oraz Katowicach. Poza tym rozbudowana sieć autostrad i dróg umożliwia bezproblemowy i szybki dojazd – Kozubnik wraz ze wszystkimi jego atrakcjami to idealny pomysł na łatwe zaplanowanie urlopu.

Poza tym w Kozubniku znajdzie się także miejsca dla zwierząt domowych – udogodnienie tego typu ułatwi zaplanowanie wypoczynku wszystkim osobom podróżującym z pupilem.