Ars-med.biz.pl

Piękniejsza strona Ciebie!

Medycyna

Co trzeba wiedzieć o transplantacji włosów?

Transplantacja włosów to zabieg, który przywraca nie tylko bujną fryzurę, ale przede wszystkim pewność siebie. Nadmierna utrata włosów jest dla wielu osób bardzo wstydliwym problemem. Treski, dopinki czy peruki nie rozwiązują problemu, tylko go maskują i to często w nieudolny sposób. Dlaczego warto skorzystać z wszczepienia włosów?

Jak odzyskać dawną fryzurę?

Piękne i zadbane włosy to wizytówka kobiety. Jest to jeden z najpoważniejszych atrybutów kobiecej urody. Nadmierna utrata włosów wpływa nie tylko na wygląd, ale przede wszystkim na obniżenie własnej wartości. Pewność siebie uchodzi z kobiety wraz z włosami.

Transplantacja włosów Warszawa to zabieg, który jest w stanie przywrócić bujną i przede wszystkim naturalną fryzurę. Dzięki licznym nacięciom, w które wszczepiane są mieszki włosowe pacjenta pobrane z okolic potylicy, fryzura nie sprawia wrażenia sztucznej.

Wybierając lekarza, który przeprowadzi zabieg wszczepiania włosów Warszawa trzeba zwrócić uwagę na jego kompetencję i doświadczenie. To od umiejętności lekarza zależy naturalny wygląd włosów. Im więcej mikroskopijnych nacięć w skórze wykona lekarz, a pobrane kępki będą mniejsze, tym autentyczniej będzie wyglądała fryzura.

Trzeba pamiętać, że linia włosów, którą lekarz zrobi dziś musi wyglądać dobrze również za 10 czy 20 lat, gdy rysy twarzy ulegną zmianie. Nie jest to łatwe zadania.

Rekonwalescencja po zabiegu

Wszczepianie włosów Warszawa nie przynosi efektów natychmiast. Trzeba wiedzieć, że po 10 – 14 dniach wszczepione włosy wypadną. Dopiero po 2 – 3 miesiącach zaczną odrastać nowe, które będą tymi właściwymi.

Transplantacja włosów Warszawa jest zabiegiem przeprowadzanym w znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Jednak po zabiegu należy korzystać z leków przeciwbólowych, gdyż mogą wystąpić bóle głowy. Ważne jest również korzystanie z leków przeciwzapalnych.

Po zabiegu transplantacji włosów Warszawa przez okres miesiąca należy unikać dużego wysiłku, kąpieli w basenie czy opalania.

Wszczepianie włosów Warszawa to zabieg, w czasie którego lekarz jest w stanie jednorazowo przeszczepić do 2 tysięcy mieszków włosowych. Dzięki temu znacznie można zmienić swój wygląd. Jest to szczególnie ważne dla kobiet, dla których włosy są prawdziwą ozdobą.