Ars-med.biz.pl

Piękniejsza strona Ciebie!

Medycyna

Zabiegi na ciało

Zadbane ciało to cel, do którego dąży wiele kobiet. Niektóre panie wybierają żmudne ćwiczenia oraz dietę, inne decydują się na przykład na skuteczne zabiegi medycyny estetycznej, które pozwalają radzić sobie z oporną tkanką tłuszczową zgromadzoną w konkretnych miejscach. Zamrażanie tkanki tłuszczowej, po polsku kriolipoliza, a po angielsku coolsculpting, to nowość, o którą pyta coraz więcej kobiet.

Czym jest coolsculpting, czyli zamrażanie tkanki tłuszczowej?

Podczas zabiegu zamrażania tkanki tłuszczowej miejscowo na tkankę, zgromadzoną na przykład w dolnej części brzucha, na biodrach i boczkach, na zewnętrznej części ud lub na ramionach, działa się bardzo niską temperaturą. Oznacza to, że tkanki dosłownie schładza się, działając miejscowo specjalną głowicą. Po zakończenie schładzania, kosmetolog wykonuje masaż tkanek, aby powróciło krążenie.

Kriolipoliza cena

Ze względu na to, że to nowa i bezpieczna metoda modelowania sylwetki, ceny wciąż są dosyć wysokie. Z drugiej strony klientki gabinetów medycyny estetycznej mogą liczyć na trwałe usunięcie tkanki tłuszczowej, ponieważ po wymrożeniu jest ona metabolizowana i na zawsze usuwana z organizmu. Trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość, ponieważ efekty nie są widoczne od zaraz. Tkanka tłuszczowa będzie naturalnie redukować się w ciągu kolejnych tygodni, czasami nawet miesięcy. To zatem długofalowe działanie, ale dające doskonałe, a co najważniejsze, również trwałe efekty.

Kriolipoliza cena za pakiet

Warto pamiętać o tym, by z kriolipolizy korzystać tak, aby symetrycznie wyszczuplić swoje ciało. Najlepiej zatem zdecydować się na pakiet zabiegów, aby kosmetolog mógł zadziałać na przykład na tkankę tłuszczową na wewnętrznej stronie obydwu ud lub ramion. Ceny w pakiety są przystępniejsze, a efekty lepsze. W ten sposób można pięknie rzeźbić swoje ciało bez nadmiernego wysiłku.

Przeciwwskazania do kriolipolizy

Czy istnieją przeciwwskazania do kriolipolizy? Jak w przypadku wszystkich zabiegów medycyny estetycznej również w przypadku kriolipolizy są takie przeciwwskazania. Jednym z nich są przewlekłe choroby wątroby. Po obumarciu tkanki tłuszczowej to właśnie ona jest odpowiedzialna za jej zmetabolizowanie, stąd też musi być w dobrej formie, aby poradzić sobie z dodatkowym obciążeniem.