Ars-med.biz.pl

Piękniejsza strona Ciebie!

Uroda

Coolscuplting – na czym polega?

Kobiety, które marzą o szczupłym, jędrnym ciele, a także zmagają się z nadmiarem dodatkowych kilogramów, mogą skorzystać z innowacyjnego zabiegu Coolscupltingu. To doskonały sposób na podniesienie samooceny i przygotowanie ciała do sezonu bikini.

Skuteczny sposób na walkę z tkanką tłuszczową

Nie ma co ukrywać – mnóstwo kobiet szuka skutecznych sposobów na pozbycie się nadmiaru kilogramów i tylko niewielka część z nich odniesie sukces na tym polu. Panie, które wypróbowały już wiele nieskutecznych metod, często się poddają. A tymczasem idealnym dla nich rozwiązaniem może okazać się Coolscuplting, dokładnie opisany pod adresem https://saywowclinic.pl/coolsculpting/.

Skomplikowane i inwazyjne procedury medycyny estetycznej cechują się co prawda dużą skutecznością, jednak mocno ingerują w ciało i często wymagają długiej rekonwalescencji. Kobiety, które obawiają się zabiegów takich jak liposukcja, mogą zdecydować się na wymrażanie tkanki tłuszczowej.

Coolsculpting – na czym polega zamrażanie tkanki tłuszczowej?

Coolsculpting uznawany jest za bardzo nowoczesny sposób walki z tkanką tłuszczową. Przy zabiegu wykorzystuje się specjalne urządzenie, które przez okres około godziny przy pomocy niskiej temperatury oddziałuje na ciało – a dokładnie, bardzo precyzyjnie zamraża tkankę tłuszczową. Urządzenie to posiada wbudowane sensory, które zapobiegają uszkodzeniu innych komórek organizmu. Bardzo istotny jest fakt, że pacjentka natychmiast po zakończonym zabiegu może wrócić do swoich normalnych aktywności. Pierwsze efekty można zauważyć gołym okiem po około dwóch miesiącach od przeprowadzenia procedury. W tym czasie organizm zajmie się wydaleniem zniszczonych komórek tłuszczowych. Cały proces odbywa się w naturalny sposób i jest całkowicie bezpieczny.

Cena zabiegu uzależniona jest od partii ciała, na której ma być wykonywany. W przybliżeniu ceny jednej sesji wymrażania tłuszczu zaczynają się od 1500 zł i uzależnione są także od miejsca, w którym przeprowadza się procedurę, a także stosowanego sprzętu.