Ars-med.biz.pl

Piękniejsza strona Ciebie!

Uroda

Gdzie kupić dobrej jakości cienie do powiek?

Makijaż to świetny sposób na to, by czuć się piękną, zadbaną i pewną siebie. Profesjonalnie wykonany przyciąga uwagę do atutów i maskuje drobne niedoskonałości. Pozwala przywrócić cerze gładkość, dodać głębi spojrzeniu, podkreślić naturalne piękno ust. Kosmetykiem, z którego warto skorzystać i na co dzień, i podczas wyjątkowych okazji, są palety cieni.

Jak podkreślić naturalne piękno swoich oczu?

Robiąc makijaż, niemal każda kobieta przywiązuje ogromną uwagę do oczu. O ile szminka traktowana jest jako nieobowiązkowy element makijażu, o tyle rzęsy czy brwi zawsze są obiektem troski. Nic dziwnego: to oczy są najważniejszym elementem twarzy, to spojrzenie tworzy pierwsze wrażenie i decyduje o tym, jak jest się odbieranym.Jak sprawić, by spojrzenie było pełne blasku? Warto zadbać o brwi – wyrównanie, delikatnie podkreślone sprawią, że twarz nabierze wyrazu. Druga kwestia to rzęsy, które można podkreślić mascarą, a dodatkowo uzupełnić ją kreską na powiece wykonaną eyelinerem. Gęsta, ciemna firanka rzęs doda spojrzeniu głębi i zalotności. Świetnym pomysłem na przyciągnięcie uwagi są także cienie do powiek – zwłaszcza w ciekawym połączeniu kolorystycznym, umiejętnie dopasowane do typu urody i stylizacji.

Jakie cienie do powiek wybrać?

Palety cieni pozwalają stworzyć makijaż na różne okazje, zarówno w wersji stonowanej i delikatnej na co dzień, jak i bardzo oryginalne, zaskakujące kolorami czy ich połączeniem na wieczór czy szczególne okazje. Jeśli makijaż ma podkreślać piękno i zachwycać, powinien być przede wszystkim dopasowany do typu urody. Blondynki powinny unikać zbyt agresywnych kolorów, które przytłoczą ich delikatną urodę. Najlepiej będą prezentowały się w pastelach albo stonowanych barwach. Zaszaleć w tej kwestii mogą brunetki – wielu z nich, szczególnie tym z ciemniejszą karnacją, będzie do twarzy w mocniejszych barwach. Warto także pamiętać, że chcąc podkreślić kolor tęczówki, najlepiej sięgać po kontrastujące barwy: panie niebieskookie po brązy czy zielenie, panie z z zielonymi tęczówkami – po fiolety czy odcienie niebieskiego, panie z brązowymi oczami – raczej po kolory niż beże.

Gdzie kupić dobrej jakości paletę cieni do powiek?

Jeśli cienie mają dobrze się sprawdzać, nie mogą się osypywać. Powinny być łatwe w aplikacji i trwałe, najlepiej wybierać cienie do powiek w palecie – można wtedy łączyć barwy, uzyskując różne efekty: i na co dzień, i na większe wyjście.Dobrej klasy kosmetyków kolorowych najlepiej szukać w renomowanych drogeriach, współpracujących z cieszącymi się uznaniem producentami. Te działają i stacjonarnie, i w sieci.

Cienie do powiek dostępne są w ofercie Kosmetykizameryki.pl.