Ars-med.biz.pl

Piękniejsza strona Ciebie!

Uroda

Licówki czyli niezawodny sposób na piękne zęby

Już od dawna zadbane zęby stanowią niezwykle ważny element wizerunku współczesnego człowieka. Zdrowie zębów to zatem już nie tylko kwestia ogólnie dbania o swoje zdrowie holistycznie. To również być albo nie być w towarzystwie, w biznesie i bardzo wielu branżach. Jeżeli matka natura poskąpiła komuś naprawdę pięknych zębów, stomatologia estetyczna Katowice ma teraz odpowiedź na praktycznie wszystkie problemy.

Licówki Katowice

O zdrowie zębów warto dbać regularnie u stomatologa. I chociaż ogólnie mówi się, że od urody zębów ważniejsze jest właśnie ich zdrowie oraz siła, proste i białe potrafią być prawdziwą ozdobą twarzy i powodem do dumy. W dzisiejszych czasach naprawdę szybko można pozbyć się kompleksów związanych z na przykład zbyt dużymi przerwami pomiędzy zębami, różnego rodzaju odbarwieniami czy kolorem szkliwa, który bardzo mocno odbiega od pożądanej bieli. Licówki katowice to proste i szybkie rozwiązanie dająca naprawdę spektakularne efekty wizualne. To właśnie dzięki nim zęby stają się nie tylko proste, równe, wielkością dopasowane do naturalnych zębów, ale też mają piękny kolor i po prostu prezentują się perfekcyjnie.

Stomatologia estetyczna Katowice i licówki

Czym są wspominane licówki i w jaki sposób należy je zakładać? To rodzaj niezwykle cienkich i bardzo delikatnych płytek wykonany z porcelany lub innych materiałów używanych w stomatologii estetycznej, które są dosłownie robione na wymiar dla konkretnego pacjenta i następnie mocowane z przodu zębów. To właśnie dzięki nim uśmiech prezentuje się naprawdę perfekcyjnie. Licówki są w stanie ukryć różnego rodzaju mniejsze i większe wizualne braki w zębach, między innymi zatuszować różnego rodzaju przebarwienia.

Licówki cena Katowice

Sporo zainteresowanych osób zastanawia się nad tym, jaka jest cena za licówki? Licówki cena Katowice to tak naprawdę inwestycja nawet kilku tysięcy zł, bo to usługa wymagająca naprawdę niezwykłej precyzji i wprawy zarówno na etapie przygotowywania samych płytek, jak również podczas zakładania ich już pacjentowi. Efekt jest natomiast naprawdę spektakularny i bardzo trwały – dzięki licówkom można poprawić wygląd swojego uśmiechu na długie lata. Wcześniej trzeba jednak poddać się leczeniu wszystkich zębów oraz rzecz jasna usunąć kamień nazębny. Na tak przygotowane zęby można założyć następne licówki.