Ars-med.biz.pl

Piękniejsza strona Ciebie!

Uroda

Lipoliza iniekcyjna – skuteczna broń w walce z nadmiarem tłuszczu

Współczesna lipoliza iniekcyjna umożliwia bardzo szybkie usuwanie niewielkich, miejscowych nagromadzeń tłuszczu nie tylko na twarzy, ale praktycznie na całym ciele. W wielu renomowanych salonach kosmetycznych oferowane są zabiegi odchudzające brzuch, ramiona, kolana, uda i pośladki.

Skuteczna redukcja cellulitu

Lipoliza iniekcyjna przynosi najlepsze rezultaty przede wszystkim u osób z niewielkim nadmiarem tkanki tłuszczowej. Warto wspomnieć także o tym, że opisywany zabieg doskonale radzi sobie także z leczeniem tłuszczaków. Z lipolizy iniekcyjnej nie powinny korzystać z kolei osoby z dość dużą nadwagą.

Sam zabieg polega na wstrzykiwaniu naturalnych substancji, które opierają się przede wszystkim na bazie lecytyny. Wspomniana substancja wstrzykiwana jest do tkanki tłuszczowej, którą chce się usunąć. Warto wspomnieć także o tym, że PPC pozyskiwane bezpośrednio z lecytyny nie wykazuje żadnych negatywnych skutków ubocznych.

Co warto wiedzieć o zabiegu?

Lipoliza iniekcyjna jest metodą bardzo szybką i nieinwazyjną, dlatego też w dzisiejszych czasach cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, dlatego też rzadko kiedy stosuje się znieczulenie miejscowe. W miejscu iniekcji może pojawić się niewielki obrzęk i zaczerwienienia. Wszelkie zmiany skórne powinny ustąpić po kilku dniach.

Dużym atutem lipolizy iniekcyjnej jest to, że efekty zabiegu są trwałe. Po lipolizie na ciele nie pozostają nierówności, a skóra jest doskonale wygładzona i i ujędrniona. Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt należy wykonać około 6 zabiegów z miesięcznym odstępem. Warto wspomnieć także o tym, aby po zabiegu pilnować diety.

Modelowanie podbródka

Lipoliza iniekcyjna coraz częściej wykorzystywana jest także do modelowania podbródka. W dużej mierze to właśnie dzięki niej można wyeliminować miejscowe nagromadzenie tłuszczu. Dzięki zabiegowi można także pozbyć się tzw. “chomików” po obu stronach żuchwy.

Wstrzykiwana fosfatydylocholina bardzo skutecznie rozpuszcza tłuszcz i znacząco przyśpiesza jego spalanie. Lipoliza iniekcyjna znakomicie wyszczupla twarz i ujędrnia podbródek. Z zabiegu powinny skorzystać osoby, które chcą podnieć policzki, dzięki czemu twarz będzie prezentować się młodziej.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Dermoklinika.