Ars-med.biz.pl

Piękniejsza strona Ciebie!

Uroda

Efekty zabiegu depilacji laserowej

depilacja laserowa to bez wątpienia jedna z najskuteczniejszych i najbardziej znanych metod skutecznego pozbywania się owłosienia z różnych partii ciała. Szerokie zastosowanie tej metody sprawia, że coraz więcej osób z niej korzysta, a dzięki doskonałym efektom też poleca dalej.

Depilacja laserowa efekty

Depilacja laserowa efekty jakie wywołuje to temat ciągle poruszany, ponieważ osoby, które chciałyby na stałe pozbyć się zbędnego owłosienia w pierwszej kolejności zastanawiają się, czy metoda ta jest skuteczna. Odpowiedź na to pytanie jest prosta, ponieważ dotychczas nie odkryto lepszej metody pozbywania się nieestetycznego owłosienia niż właśnie metoda laserowa. By depilacja laserowa przyniosła pożądane efekty należy ją wykonać w określonej serii, zwykle zaleca się wykonanie od pięciu do dziesięciu zabiegów, a wszystko to zależy od rodzaju włosa. Im mocniejszy, ciemniejszy włos, tym zabieg laserowego usuwania owłosienia jest bardziej skuteczny, zaś same efekty szybciej zauważalne. W przypadku takiego trudnego owłosienia zwykle wymagana jest mniejsza ilość zabiegów do powtórzenia, by uzyskać pożądany efekt – gładkiego ciała. Kiedy osiągniemy zadowalające efekty depilacji, wówczas wystarczy wykonywać tak zwane zabiegi przypominające, które należy powtarzać raz na pół roku lub raz na rok.

Szybkie efekty, trwała depilacja

Pierwsze efekty depilacji laserowej widoczne są już bardzo często po pierwszym zabiegu. Według dostępnych danych po jednym zabiegu laserowej depilacji usuwanych jest na stałe około 20% włosków, które to zostały poddane temu zabiegowi. Choć wiele osób zaraz po zabiegu nie czuje dużej różnicy, to pierwsze efekty są zauważalne zwykle po upływie dwóch do trzech tygodni od wizyty w gabinecie.Wraz z kolejnymi wizytami redukcja zbędnego owłosienia jest coraz większa, aż w pewnym momencie można stwierdzić, że nie odrastają nam już żadne zbędne włoski.

Efekty krótkoterminowe i długoterminowe

To, że depilacja laserowa cieszy się tak dużą popularnością wynika przede wszystkim z efektów jakie daje. Owłosienie pojawia się przez długi czas, dlatego też by być zadowolonym z efektów depilacji, zabiegi należy wykonywać w serial. Tak jak wspomniano efekty zależą od rodzaju włosa. jego grubości i koloru, lecz również bardzo duże znaczenie ma rodzaj wybranego sprzętu czyli lasera, jego mocy i stanu technicznego. Ważne też, by zabieg laserowego usuwania owłosienia wykonywany był przez doświadczoną osobę, która będzie w stanie dobrać najlepszą dawkę wiązki światła, co zagwarantuje najlepsze efekty.